Ділимося відгуками про онлайн-курс «Управління якістю в охороні здоров’я»

Поділитися

Друзі, нагадуємо, що наші освітні онлайн-курси відкриті для безоплатного доступу на час воєнного стану в країні. 

На третій потік курсу «Управління якістю в охороні здоров’я» зареєструвалося аж 797 слухачів і слухачок. Цього разу ми полегшили вимоги до завершення навчання — фінальну роботу учасники й учасниці надсилали нам за бажанням, вона не була обов’язковою для отримання сертифіката. Щоб отримати документ, який засвідчує проходження курсу, учасники мали набрати 75 балів. З усім тім, ми приємно вражені кількістю отриманих робіт від вас й дуже цьому радіємо! 

Реєструйтеся на курс за посиланням тут —> https://bit.ly/3buQ2W1

Дякуємо за зворотний зв’язок всім, хто заповнив форму оцінювання в кінці фінального тижня. Ми вже опрацьовуємо ваші відповіді й братимемо їх до уваги, щоб наш курс був актуальним і потрібним для вас. Найцікавішими й найпрактичнішими для учасників й учасниць курсу стали теми постійного покращення і клієнтського сервісу. Найскладнішою виявилася тема управління знаннями.

Ділимося з вами кількома відгуками:

  • «Дякую за поради додаткового вивчення матеріалу. Складнощі були з тим, що навчання припало на кінець року, коли я мала напружений графік на роботі. Крім того, тема є новою для комунальних закладів. Оцінка якості, яка проводиться на даний час, є відірваною від сучасних потреб пацієнтів. Позитивним є можливість повторно прослухати деякі матеріали та систематизувати вивчений матеріал для себе. Дякую за навчання!»
  • «Дякую за пройдений курс. Я почерпнула для себе багато нової інформації. Деякі речі, наприклад поняття безперервного розвитку, я зрозуміла тільки завдяки вам. Всім лекторам та організаторам бажаю успіхів, здоров’я та мирного неба над головою!»

Нагадуємо, що регулювати якість показу субтитрів можна одразу у відео, натиснувши кнопку «налаштування», адже не всі змогли налаштувати субтитри в основних відео. Також деякі учасники й учасниці були незадоволені відсутністю українського перекладу додаткових до перегляду англомовних відео. Ми свідомо не перекладали додаткові англомовні відео українською, оскільки англійська абсолютно необхідна для медичних фахівців і фахівчинь у сучасному світі. Багато цінних першоджерел наявні виключно англійською. Сподіваємося такий підхід надихнув слухачів і слухачок курсу зацікавитися вивченням англійської.