
Чи може комунальний заклад охорони здоров’я успішно конкурувати з приватною медициною слухайте в новому епізоді подкасту
Поділитися
Чи може комунальний заклад охорони здоров’я успішно конкурувати з приватною медициною? Спойлер — може!
У новому епізоді подкасту «Намацальна медосвіта» наш незмінний ведучий Михайло Винницький, соціолог, тренер і викладач Національного університету «Києво-Могилянська академія» розмовляє з Вікторією Покоєвчук-Зрайко — директоркою ЦПМСД Ювілейний Рівненської міської ради.
Пані Вікторія за освітою лікарка, а також має неабиякий управлінський досвід роботи. Тому, в цьому епізоді співрозмовники сфокусувалися на темі управління закладом охорони здоров’я. Проте, ця розмова не про формальні управлінські процеси, а передовсім про досвід, зміни та виклики —> https://li.sten.to/g2fct834
Вмикайте подкаст, щоб дізнатися:
- як комунальний заклад витримує конкуренцію з приватними закладами охорони здоров’я,
- як працює «Ювілейний» в умовах повномасштабного вторгнення росії в Україну,
- чому пані Вікторія не перейшла в приватну медицину,
- одвічна дилема: чи в управлінні охороною здоров’я мають бути тільки лікарі,
- КНП ЦПМСД «Ювілейний» як база інтернатури,
- як залученість до проєктів допомагає закладам охорони здоров’я розвиватися,
- чи хочуть медичні сестри мати розширені повноваження,
- проблема довіри українського суспільства до медицини,
- якими будуть наслідки війни для здоров’я українців та українок?
Наприкінці епізоду ви почуєте вже звичну вам рубрику «МЗС», aka медицина, заснована на свідченнях, яку веде Дмитро Гуляєв, керівник видавничих, дослідницьких та освітніх проєктів, ГО Українська Асоціація боротьби з інсультом. Цього разу ви дізнаєтеся цікавезну історію Ігнаца Земмельвейса, засновника асептики.
Подкаст «Намацальна медосвіта» створено командою україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти» в співпраці зі студією подкастів The Ukrainians.