1 рік імплементації ініціативи «Групи рівних»

Поділитися

Вжух і нема! А що це пролетіло?! Та це ж промайнув перший рік імплементації ініціативи «Групи рівних», а сьогодні її річниця.

Що ж, відзначаємо цей маленький ювілей 16 червня, бо саме цього дня у 2020 році розпочався перший тренінг фасилітаторів Груп рівних для медичних фахівців. За цей час ми знайшли відповіді на низку різних запитань, адаптували міжнародний досвід і здобули власний в реалізації Груп рівних. Зустрічі відбувалися в офлайн й онлайн-форматах, до підтримки ініціативи долучалися чудові партнерські організації, які допомагають розширенню й масштабуванню цього потужного формату в Україні.

Виявилося, що ініціатива сподобалася не лише лікарям, лікаркам, медсестрам і медбратам первинної ланки медичної допомоги; тішимося, що й медичні освітяни підтримали дієвий формат рівний-рівному. А зараз ініціатива торує свій шлях і серед фахівців та фахівчинь спеціалізованої медичної допомоги.

І думаєте ми завжди вірили в потенціал саме ініціативи? От щиросердне: ми однозначно повірили в потенціал людей, які захотіли йти шляхом творенння власного безперервного професійного розвитку разом із нами. І безперечно, ми довірилися нашим найкращим фасилітаторам і фасилітаторкам, які не чекають на зміни, а створюють їх власноруч.
Тож вітаємо всіх, хто долучився до творення й реалізації Груп рівних, із цим досягненням і нехай попереду буде ще багато років неперевершеної фасилітації!

А якщо ви так само любите Групи рівних, як і ми, завантажуйте святкову рамочку на свою аватарку у Facebook:
💛 ось тут жовтенька —> https://bit.ly/3iJOY26
❤️ а ось тут червоненька —> https://bit.ly/3iFsIq1